Consiliul Local Sacalaz

Mai jos aveti componenta Consiliului Local Sacalaz si datele de contact ale acestora:

 

 

Todasca Ilie (Primar) 
0731330110
PSD
declaratie de avere si interese
ilie.todasca@sacalaz.ro
Daraban Adina Cristina (Viceprimar)
0735200173 
PMP
declaratie de avere si interese
adina.daraban@sacalaz.ro
Andrecut Gavril
0753200166
PSD
declaratie de avere si interese
gavril.andrecut@sacalaz.ro
Boboi Dumitru
0753200172
PMP
declaratie de avere si interese
dumitru.boboi@sacalaz.ro
Brindusa Silviu
0753200167
PNL
declaratie de avere si interese
silviu.brindusa@sacalaz.ro
Iorgovan Sabin Gheorghe
0753200171
PMP
declaratie de avere si interese
gheorghe.iorgovan@sacalaz.ro
Jivanov Adrian Lucian
0753200162
PSD
declaratie de avere si interese
adrian.jivanov@sacalaz.ro
Moloce Ovidiu Ionel
0753200161
PSD
declaratie de avere si interese
ovidiu.moloce@sacalaz.ro
Nicu Viorel
0753200175
PMP
declaratie de avere si interese
viorel.nicu@sacalaz.ro
Olar Viorel Ioan
0753200163
PNL
declaratie de avere si interese
viorel.olar@sacalaz.ro
Rauti Petru
0753200170
UNPR
declaratie de avere si interese
petru.rauti@sacalaz.ro
Romanu Ioan Traian
0753200165
PSD
declaratie de avere si interese
ioan.romanu@sacalaz.ro
Ruisz Flavius Daniel
0753200169
UNPR
declaratie de avere si interese
flavius.ruisz@sacalaz.ro
Tulcan Avram
0753200169
ALDE
declaratie de avere si interese
avram.tulcan@sacalaz.ro
Tulcan Ioan
0753200168
PSD
declaratie de avere si interese
ioan.tulcan@sacalaz.ro
Vasiu Liviu
0753200174
 
ALDE
declaratie de avere si interese
liviu.vasiu@sacalaz.ro